Tiedotteet

3.5.2012TalkookaronkkaLue lisää »19.3.2012Runsaasti uusia kisakuvia sunnuntain kisakuvissaLue lisää »

Sääennusteet / linkit

Klikkaamalla kuvaketta saat lisätietoa paikallissäästä

Pääyhteistyökumppanit

Yhteystiedot

Karihaaran Visa ry
Poijutie 26
95230 Maksniemi
puh. 040 553 9544

Kävijälaskuri

Käyntejä kotisivuilla:89385 kpl

16 vuotiaiden finaalitulokset

17.03.2012

N 16 (epäviralliset tulokset)

A FINAALI

1. Jasmi Joensuu SHS 3.11,2

2. Tiina Kivikko LHS 3.13,2

3. Johanna Matintalo Pöytyän Urheilijat 3.13,24

4. Roosa Juuska Haapaveden Urheilijat 3.14,8

5. Jennifer Klemets IF Femman 3.15,2

6. Ida-Maria Ankkuri SHS 3.23,4

B-FINAALI

1. Vilma Kukkonen Oulun Hiihtoseura

2. Vilma Jylhä Juvan Urheilijat

3. Veera Valta Maaningan Mahti

4. Saana Peltola Kaustisen Pohjan-Veikot

5. Lotta Kirvesmies Hollolan Urheilijat 46

6. Titta Kuorelahti Äänekosken Huima

C FINAALI

1. Hanna Kiri Vehkalahden Veikot

2. Fanny Storvall IK Kronan

3. Anni Kaipainen Juvan Urheilijat

4. Anni Alakoski Reisjärven Pilke

5. Hanna Loukusa Oulun Hiihtoseura

6. Amanda Backman IF Femman

D FINAALI

1. Julia Häger IF Minken

2. Emilia Kulhelm Kaipolan Vire

3. Netta Tuhkanen Imatran Urheilijat

4. Pia Vähäkuopus Oulun Hiihtoseura

5. Elin Lövdal IF Femman

6. Noora Pursiainen Maaningan Mahti

E FINAALI

1. Aija Söyrinki Oulun Hiihtoseura

2. Vilma Nissinen Puolangan Ryhti

3. Teija Heiskanen Sonkajärven Pahka

4. Liisa Sassi-Päkkilä Iin Hiihtoseura

5. Linda Ojalainen Imatran Urheilijat

6. Roosa Marjaniemi Noormarkun Nopsa

M 16

A FINAALI

1. Turo Sipilä Keravan Urheilijat 2.46,3

2. Juuso Haarala Gamlakarleby IF 2.47,3

3. Lauri Pyhäjärvi Ounasvaaran Hiihtoseura 2.49,3

4. Lauri Lepistö Kouvolan Hiihtoseura 2.49,6

5. Juho Muhonen Ähtärin Urheilijat 2.51,8

6. Karri Hakala Ylistaron Kilpa-Veljet 2.58,0

B FINAALI

1. Ilari Nissinen Joensuun Kataja

2. Joonas Ahola Mikkelin Hiihtäjät

3. Lauri Gummerus Nivalan Urheilijat

4. Tuomas Nurkkala Alavieskan Viri

5. Erik Raitala Noormarkun Nopsa

6. Jussi Rytky Haapaveden Urheilijat

C FINAALI

1. Tuukka Mäkelä Joensuun Kataja

2. Tommi Huostila Lammin Säkiä

3. Kasper Lönnbäck IF Minken

4. Olli Jaakkola Oulun Hiihtoseura

5. Markus Vuorela Jämin Jänne

6. Valtteri Rantala Orimattilan Jymy

D FINAALI

1. Vesa Raussi Vihdin Viesti

2. Jani Sarkkinen Oulunsalon Vasama

3. Eero Aittolampi Ähtärin Urheilijat

4. Frans Vainikka Hollolan Urheilijat 46

5. Markku Bergman Ounasvaaran Hiihtoseura

6. Aleksi Parttimaa Paimion Urheilijat

E FINAALI

1. Topi Taimisto Hollolan Urheilijat 46

2. Lasi Juhanoja Paimion Urheilijat

3. Jussi Karkkulainen Kiteen Urheilijat

4. Aleksi Husso Maaningan Mahti

5. Jonatan Lindqvist Gamlakarleby IF

6. Eero Vuollet Posion Pyrintö

7. Samuli Schroderus Oulun Hiihtoseura

03.05.2012Talkookaronkka
19.03.2012Runsaasti uusia kisakuvia sunnuntain kisakuvissa
19.03.201266250
19.03.2012SM/KLL-kisojen löytötavaroita
18.03.2012Pallautetta
18.03.201238600
17.03.2012Kuinka paljon mahtuu pieneen Hiaceen?
17.03.2012LAUANTAIN kisakuvia julkaistu
17.03.2012M 20 finaali- ja välierätulokset
17.03.2012M 18 finaali- ja välierätulokset

Siirry arkistoon »